0

Kreatywne warsztaty dla Kobiet

Warsztaty dla Kobiet

Kreatywne warsztaty dla Kobiet to przestrzeń gdzie naładujesz się dobrą energią. Poznasz niesamowite Dusze i wzbogacisz się o piękne doświadczenia. Program na kreatywne warsztaty dla Kobiet za każdy razem jest inny, ale zawsze gwarantuje praktykę jogi, zajęcia kreatywne/twórcze:

  • tworzenie mydełek glicerynowych
  • warsztat z szydełkowania
  • malowanie intuicyjne ciałem

Warsztaty dotykają moich zainteresowań  zapraszam ekspertów z różnych dziedzin:

  • psychologii
  • astrologii
  • art- terapeutów, terapeutkę dzwiękiem

Jak to się zaczęło?

Jeszcze niedawno organizowanie warsztatów to było moje niespełnione marzenie, a teraz jestem po pierwszych edycjach i chcę więcej, wiem że TO jest TO <3 Wizja warsztatów przyszła do mnie bardzo naturalnie, jako kontra na pracę w szpitalu, która gdzieś tam powoli mnie wykańczała i do końca nie była tym co chcę robić, a przede wszystkim robiłam to z pobudek wynikających z głosu mojego rozumu, bo przecież „tyle lat nauki i tyle zainwestowanego czasu na wykształcenie”.

Podczas urlopu będąc w samolocie, szykującym się do startu, powoli zaczęło coś we mnie kiełkować. Gdy usiadłam na plaży na Korfu, zaczęłam układać z głowie wizję tego jak to będzie wyglądać.

Będzie to stary klimatyczny dom, blisko natury, gdzie rozpościerać się będzie piękny widok. Będzie bić ciepło przyjemnej atmosfery i może nawet skwierczeć w kominku. A jakby były zwierzęta to w ogóle bajka i wiecie co, udało mi się znaleźć takie miejsce!

Początkowo był to 100 letni dom w Chmieleniu, byłam gotowa go kupić. Po urlopie pojechałam ponad 300 km żeby go zobaczyć i zawieść się na całej lini. Kuchnia, sypialnia i łazienka całkiem całkiem, ale reszta to nigdy nie wykończone pokoje bez sufitu i podłogi. Poczułam, że moje marzenie przepadło. Wróciłam w wir pracy i szukałam kolejnych domów, lecz wiedziałam że to zbyt duża inwestycja. W między czasie moje życie zdążyło wywrócić się do góry nogami nie jeden raz, ale w październiku wzięłam sprawy w swoje ręce.

Znalazłam dom, niczym z moich marzeń, poszukałam ludzi którzy będą współorganizatorami warsztatów, stworzyłam program, listę zainteresowanych z mailingiem i w ciągu 2 dni miałam ekipę na moje pierwsze warsztaty.

I stało się 11 kobiet, w wielkim domu ogrzewanym piecem kaflowym, mnóstwo dobrej energii, życzliwości i otwartości, a to wszystko w towarzystwie przepysznego jedzenia podanego na bolesławskiej zastawie. Praktyka jogi, relaksacja, mini sesja zdjęciowa, bachata i warsztat z tworzenia mydełek.

Kilka zajawek z warsztatów

Warsztat z tworzenia mydełek

Wspólne wiązanie bransoletek afirmacyjnych

Pisanie wdzięczności w personalizowanych notesach

Śniadaniowa rozpusta

Ciąg dalszy rozpusty