0
warsztaty dla kobiet

Najbliższe warsztaty dla kobiet

O tym skąd się wziął pomysł na kobiece, kreatywne warsztaty i jak to się zaczęło przeczytasz TU!

warsztaty dla kobiet

 

Na kobiecych warsztatach zadbamy o nasze ciała i głowy poprzez:

– codzienną praktykę jogi i medytacji (łącznie 5/6 praktyk)

– poznamy siebie bardziej za pomocą interpretacji kosmogramu, czyli horoskopu urodzeniowego z pomocą astrolożki

– zajęcia kreatywne, czyli każda może być artystką – makramy pod okiem Karmen @czułe_sploty

oraz stworzymy personalizowane kolaże

– koncert mis i gongów tybetańskich- masaż dźwiękiem w wykonaniu terapeutki dźwiękiem Agnieszki Pisarskiej

– mini sesja zdjęciowa

-wieczory w kręgu przy ziołowych herbatach, praktyka uważności, oraz mini warsztat wdzięczności oraz na koniec drobne upominki.

A to wszystko w cudownej przestrzeni prawie na krańcu Polski. Będzie to wyjątkowy czas dlatego, że przemili gospodarze będą nas rozpieszczać wegetariańskim i/lub wegańskim jedzeniem. Budzić nas będą koguty i wstawać będziemy z pięknymi widokami. Będziemy spacerować wsród już gołych drzew, ale dzięki temu dostrzeżemy wszystko inne co będzie miała dla nas Matka Ziemia, bo gospodarz obok ma osły i kozy 🙂

Inwestycja w kobiece warsztaty:

  • 3 raty po 466 złotych
  • 2 raty po 699 złotych

1 rata jest zaliczką, która gwarantuje udział w warsztatach.

W celu płatności odezwij się do mnie: kontaktkamomil@gmail.com

Dodam, że jeśli byłaś już uczestniczką warsztatów w Wolimierzu obowiązuje rabat 99 złotych, jeśli zaprosisz do wzięcia udziału dowolną osobę otrzymujecie obie rabat po 49 złotych.

 

Współtwórczynie kreatywnych warsztatów:

  • Patrycja Ługiewicz

Twórczyni platformy yoginki.pl, pełna pozytywnej energii i kreatywnych pomysłów. Połączenie wykształcenia zawodowego – położna, zainteresowań i doświadczenia doprowadziły ją na kurs MBSR mindfulnessu oraz na kurs nauczycielki jogi. Na naszych warsztatach będzie prowadzić dla nas yogę z technikami oddechowymi i elementami kundalini.

  • Kateryna Semenets

Jej największą pasją jest astrologia. Z tego powodu dwa lata temu zdecydowałam się na profesjonalną naukę astrologii, za nią 3 kursu: astrologii natalnej, karmicznej i horarnej oraz wiele godzin samodzielnej nauki i praktyk. Na warsztatach to ona będzie przedstawiać nam tajniki naszych słonecznych, księżycowych znaków zodiaku, jak i pozostałych istotnych aspektów w naszych indywidualnych kosmogramach. 

  • Karmen Woźniczak

Piękna pozytywna i twórcza Istota. Za pomocą makram wyraża się twórczo, tworząc Czułe Sploty pokazuje światu swoją delikatność i dokładność. Trafimy pod jej skrzydła i stworzymy swoje makramowe cuda.

  • Agnieszka Pisarska

Certyfikowana Terapeutka Dźwiękiem, energia i harmonia jaka bije od Agnieszki jest czymś niesamowitym, poczułam to od pierwszego spotkania. Cieszę się, że dzięki niej mogę poznawać świat dzięków i karmić moje ciało oraz głowę wibracjami muzyki. Poprowadzi dla nas sesję dźwiękową za pomocą mis tybetańskich, gongów, mis kryształowych i innych instrumentów.

Na koniec kilka słów o mnie

  • Kamila Brzozowska

Z wykształcenia pielęgniarka. Moja ciekawość świata i ludzi, komunikatywność oraz optymizm, prowadzą mnie przez życie z ogromnym uśmiechem. Od dwóch lat regularnie praktykuję wdzięczność, a z pomocą afirmacji zmieniam swoje życie i życia innych, brzmi dość górnolotnie, ale tak jest!

Stworzyłam POHIMI (alb. afirmacja) gdzie moja kreatywna dusza spełnia się twórczo, a moc kamieni i słów idealnie to dopełnia.

Organizuję Warsztaty dla Kobiet gdzie zrzeszam kobiety z różnymi talentami, pasjami i zawodami, by przedstawiły uczestniczkom oraz mi swój świat i mogły nas do niego na chwilę zabrać. Praca z ciałem za pomocą jogi, czy tańca jest nieodłączonym elementem warsztatów.

Dla lepszego poznania siebie zapraszam psychologów, pasjonatów astrologii i innych dziedzin. By zadbać o kreatywną stronę staram się w różnorodny sposób wprowadzać elementy rękodzieła, czy arteterapii. Dopełnieniem jest doświadczenie muzykoterapii za pomocą mis kryształowych oraz gongów.

Magia Kobiecych Warsztatów

Warsztaty w Wolimierzu to czas kiedy swoją rzeczywistość na chwilę zostawiasz za sobą. Wchodzisz w świat panującego siostrzeństwa, a w każdej poznanej kobiecie dostrzeżesz cząstkę siebie. Staramy się stworzyć atmosferę niczym w kręgu kobiet, ponieważ obowiązuje min. zasada: bezpiecznej przestrzenią wyrażania siebie oraz zasada poufności – to, co się dzieje na warsztatach, pozostaje na warsztatach.

 

 

Doświadcz niesamowitej energii na warsztatach dla kobiet w Wolimierzu. 

 

W celu zapisów napisz do mnie: JESTEM (zainiteresowana) na emiali:kontaktkamomil@gmail.com

 

          __________________________    .   _____________________________

 

Chcesz być na bieżąco z informacjami o warsztatach? Zapisz się na listę zainteresowanych

https://landing.mailerlite.com/webforms/landing/w7t1n9

You Might Also Like

1 Comment

Leave a Reply