0

Księżycowy kalendarz kobiet

księżycowy kalendarz

Księżycowy kalendarz kobiet

JUŻ JEST DOSTĘPNY, ZAPRASZAM DO SKLEPU WCHODZĘ

 

Księżycowy kalendarz kobiet to projekt który jest moim ukłonem w stronę wyjątkowych kobiet w moim życiu oraz mojej ogromnej ciekawości do astrologii. Nad tym projektem pracują 4 osoby w tym dwie astrolożki, graficzka i ja, a i jeszcze będzie drukarnia 😉

Co znajdziesz w kalendarzu?

Przepiękne grafiki w wykonaniu zdolnej Anny Szczepanik. W kalendarzu znajdziecie

  • postać 16 kobiet, które są dla mnie ważne na tym etapie życia, przedstawienie ich jest małym ukłonem w ich stronę i podziękowaniem, za to że mi towarzyszą w życiu.

Że ocierają moje łzy, głaszczą po głowie, postawiają do pionu jaki i celebrują moje sukcesy. Wierzą we mnie i dmuchają mocno w moje skrzydła. Każda z nich ma inna energię i mam z nimi różne relacje od tych matki z córką, po długie czy też krótkie przyjaźnie. Jak i moja wieź z Albi (czyt. to moja suczka którą przywiozłam z Albanii).

 

Astrologiczny przewodnik po tym co aktualnie dzieje się na niebie, głównie za sprawą Księżyca. Opis energii pełni i nowi Luny z wyszczególnieniem:

  • tematów tego cyklu
  • nad czym warto aktualnie pracować
  • praktyki, które warto wdrożyć w tym czasie

Nad tą częścią pracowały dwie astrolożki: Kasia oraz Anna. Obie są obyte z astrologią od lat, traktują ją jako coś więcej niż pasje. Ufam im i ich wiedzy. Mam nadzieję, że ich styl przekazu będzie dla Was przyjemny i pomocny. Dla mnie astrologia jest zagadką, ciekawością niczym taką jak u dziecka. Dzięki niej dowiaduje się jak mogę wykorzystać swój potencjał. Często też na wierz wychodzą słabe punkty, jako lekcje do przerobienia. Chcę by więcej osób za pomocą astrologii mogło, poznać i bardziej zrozumieć to dzieje się w ich życiu, ale też i w życiu kolektywu.

 

Zapisz się na listę zainteresowanych i odbierz darmową próbkę kalendarza na Styczeń

Chcę się zapisać na listę