0
kalendarz

Już jest dostępny Księżycowy Kalendarz Kobiet

księżycowy kalendarz

Księżycowy Kalendarz Kobiet 2023

Spędź 2023 rok w otoczeniu cudownych kobiet. Niech kolejne 12 miesięcy otoczą Cię niezwykłą energią, a towarzystwo tych wyjątkowych kobiet doda Ci otuchy i motywacji każdego dnia

KALENDARZ KSIĘŻYCOWY JEST INTERAKTYWNY.

Na każdej rozkładówce, w prawym dolnym rogu znajdziesz kod QR, który przekieruje Cię na stronę www wypełnioną astrologicznymi informacjami przygotowanymi przez Annę K. Są to wskazówki i informację na temat pełni oraz nowiu w danym miesiącu. Dlatego mogę powiedzieć, że jest to Księżycowy Kalendarz. Wśród opisów znajdziesz również praktyczne informacje, w jaki sposób możesz najlepiej wykorzystać ten czas.

Cykl Księżyca jest niezwykle ważny dla kobiet. Tak jak Księżyc potrzebuje 28 dni, żeby okrążyć Ziemię, tak również Kobiety potrzebują 28 dni, aby odbyć cały cykl. Cykl menstruacyjny odbywa się zgodnie z kolejnymi fazami Księżyca – nów, pierwsza kwarta, pełnia oraz trzecia kwarta. Kierując się tą wiedzą, możemy maksymalnie wykorzystać potencjał, który płynie z obserwacji faz Księżyca. Właśnie taką wiedzę otrzymasz co miesiąc z kalendarza.

Księżycowy Kalendarz jest nie tylko praktyczny, ale również piękny!

O grafiki zadbała zdolna graficzka Anna Szczepanik, która zechciała przedstawić 16 wyjątkowych dla mnie kobiet w wersji cyfrowej. Wśród nich znajdują się między innymi moja mała chrześnica oraz Albi. Jednak każda z kobiet, która pojawiła się w Księżycowym Kalendarzu, jest dla mnie wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. To osoby, które są przy mnie dłużej, lub krócej, ale bez względu na czas ogromnie wiele dla mnie znaczą. Ich wsparcie, troska, obecność. W ten sposób chciałabym im przekazać ogromne: DZIĘKUJĘ.

Więcej info.

No Comments

    Leave a Reply